PodoCeutic

 

PodoCeutic marka specjalistycznej linii kosmetyków do pielęgnacji stóp której autorem jest spec.ds. podologii pan Piotr Bielawski. Od zawsze zastanawiało mnie spojrzenie mężczyzn na kobiece stopy, na pielęgnację ich. I jestem zaskoczona… Zapraszam do czytania.
1
PodoCeutic „skóra wrażliwa i normalna „ – wykorzystana została nieco nowocześniejsza forma „kremu do stóp” którego tradycyjną formułę zastąpiła pianka. Bardzo lekka, łatwa w aplikacji i szybko się wchłania, co automatycznie wyklucza nam możliwość wykonania masażu na zakończenie zabiegu. Po zastosowaniu skóra miękka, wygładzona, pozostawiona z poczuciem lekkości. Pianka nie oblepia stóp. Preparat nie podrażnia skóry. Jestem skłonna polecić ten produkt moim pacjentom do codziennej pielęgnacji , w przypadku gdy ich stopy do szczęścia potrzebują nawilżenia.

PodoCeutic „skóra sucha i łuszcząca się „ – tu również forma pianki świetnie się sprawdza. 8% mocznika w połączeniu z gliceryną i betainą świetnie radzą sobie z skórą suchą i łuszczącą się, jednakże w średnio nasilonym stanie. Faktem jest również że drobne podrażnienia na skórze są załagodzone poprzez regularne stosowanie kremu. Krem nie sprawdza się w przypadku gdy skóra jest bardzo przesuszona i gdy otwarte łuski skóry pokrywają znaczną część stopy.

PodoCeutic „skóra zrogowaciała „ – forma pianki jak najbardziej na tak. 12 % mocznika zmiękcza rogowacenia nadaje skórze elastyczność i miękkość. Nie daje uczucia obciążenia ani uczucia „ tłustych stóp”

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *